Haber

Elifnaz Köseoğlu Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda şampiyon oldu

Aydın Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü sporcularından Elifnaz Köseoğlu, Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonası’nda tüm rakiplerini yenerek Türkiye şampiyonu olacak ve Meksika’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Elifnaz Köseoğlu, Zonguldak’ın ev sahipliğinde düzenlenen Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonası’nda Aydın’ı gururlandırdı. Şampiyonaya 60 ilden bine yakın sporcu katılırken, Elifnaz şampiyonada olağanüstü bir mücadele örneği sergiledi. Çetin mücadelelere sahne olan şampiyonanın sonunda Genç Kızlar 68 kiloda Türkiye Şampiyonu olacak Aydınlı genç sporcu, Haziran ayında Meksika’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu başarılı sporcuyu tebrik ederek, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Zonguldak’ta düzenlenen Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonası’nda Aydınlı sporcumuz Elifnaz Köseoğlu 68. kg Genç Kızlar Kategorisi Şampiyonu ve antrenörünü tebrik eden İl Müdürümüz, Haziran ayında yapılacak olan Meksika Dünya Tekvando Şampiyonası’nda başarılar diledi – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu